Endekor Sürgülü Dolap - Raylı Dolap Sistemleri

Sürgülü dolap - raylı dolap konusunda 25 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olan firmamız sürekli hastane mobilyaları, magaza dekoru, sürgülü dolap, raylı dolap modelleri başta olmak üzere sektörümüzdeki gerek teknolojik gerek yenilikçi tasarım farklı dekoratif malzeme ile yarı mamüllerin kullanılmasını ve uygulanmasını yakından takip etmiş, projelerinde uygulayıp yeniliklere hep ayak uydurmuş bazende öncü olmuştur.

Gerek sürgülü dolap sistemleri gerekse mobilya ve dekorasyon işlerinde mükemmeliyetçi bir anlayışa sahip olduğumuz için her zaman daha iyisini yapmak için kafa yorup gerektiğinde kolayı değil zoru seçeriz. Yaptığımız dolap ve mobilya işlerinde ‘ben yaptım oldu’yu doğru bulmadığımız için teknik standartları kolay kullanım standartlarını uzun vadede en az problem mümkünse sıfır problem yaşanması için gereken neyse ona uygun projelendirilip imalatını yapıyoruz.

Teknik konulardaki hassasiyetimiz kadar müşteri memnuniyetine de azami önem veriyoruz. Verilen sözün senet olduğuna inanıyor, taahhütlerimize harfiyen uyuyoruz.

Söz vermişsek ogün mutlaka ordayızdır. Bugün ki piyasa şartlarında farklı olduğumuzu düşünüyoruz.

Tel: 0212 555 79 13 Gsm: 0532 500 99 06

Yorumlar  

+4 #1 eylem 30-08-2016 17:19
Kisa süre içersinde evime getirdiğiniz ve müşteri memnuniyeti sağladığınız icin tesekkur ederim
Alıntı

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Endecor Mobilya

Adres